Pasjansa.pl

Pasjans dla każdego. Darmowe gry karciane.

Thieves of Egypt

Zasady gry:

Thieves of Egypt to pasjans, który dostarczy Ci niesamowitej rozrywki i jednocześnie pozwoli wykazać się strategicznym myśleniem. Grając, korzystasz z dwóch talii bez jokerów. Twoim głównym zadaniem jest przeniesienie wszystkich kart na osiem fundamentów. Na fundamentach karty układaj według koloru i wartości, począwszy od Asa, a kończąc na Królu.

Swoją grę rozpoczynasz z 55 kartami rozłożonymi w dziesięciu kolumnach. Reszta kart tworzy rezerwę, która będzie Ci służyć później. W dziesięciu kolumnach układaj karty malejąco, naprzemiennie zmieniając kolor. Karty możesz przenosić z jednej kolumny do innej kolumny, pojedynczo lub w grupach, ale tylko jeśli są poprawnie ułożone.

Pamiętaj, że każda pusta kolumna to kolejna szansa. Możesz tam umieścić króla lub grupę kart z królem na czele. Gra daje Ci możliwość przeglądania stosu rezerwowych tylko dwa razy, co jest dodatkowym wyzwaniem. Thieves of Egypt to nie tylko świetna rozrywka, ale też wyścig z czasem, ponieważ na ukończenie gry masz dokładnie 16 minut.

Tagi: , , ,