Pasjansa.pl

Pasjans dla każdego. Darmowe gry karciane.

Pasjans Agnes 2

Zasady gry:

Pasjans Agnes 2, to unikalna gra karciana, która porywa swoim niepowtarzalnym stylem i złożonymi zasadami. Ten wyjątkowy wariant pasjansa dodaje do tradycyjnej formuły gry nowe poziomy strategii i satysfakcji. Zrozumienie tych zasad na początku może być skomplikowane, ale kiedy je opanujesz, odkryjesz niezwykle satysfakcjonują grę, która dostarczy Ci wiele godzin zabawy.

Zasady gry Agnes 2 są podobne do standardowych zasad pasjansa, ale z kilkoma unikalnymi modyfikacjami. Celem gry jest przeniesienie wszystkich kart na cztery fundamenty. Na początku gry wybierana jest losowa karta, od której zaczynasz układanie fundamentów. Przykładowo, jeśli wylosowana karta to dziewiątka pik, to kolejno układasz 10, J, Q, K, A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 pik. Takie samo porządkowanie stosów stosujesz dla każdego z kolorów.

Gra zawiera siedem kolumn, w których karty układasz malejąco, naprzemiennie zmieniając kolor. W razie potrzeby, na asa możesz położyć króla. Karty można przenosić między kolumnami pojedynczo lub w grupach. Puste miejsce wypełniasz kartą o wartości o jedną niższej od karty startowej. W grze jest też siedem stosów rezerwowych, które stanowią dodatkową pulę kart do wykorzystania. Pozostałe karty rezerwowe możesz rozdać do stosów, klikając na stosie w lewym górnym rogu.

Tagi: , ,