Pasjansa.pl

Pasjans dla każdego. Darmowe gry karciane.

Pasjans Demon

Zasady gry:

Pasjans Demon to angażująca gra karciana, której unikalne zasady i intrygujące elementy przyciągają zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pasjansami. Ta gra jest doskonałym sposobem na zabicie czasu i doskonalenie umiejętności strategicznego myślenia.

Twoim zadaniem w Pasjansie Demon jest umieszczenie wszystkich 52 kart na stosach bazowych widocznych na górze ekranu. Stosy bazowe buduj rosnąco oraz zgodnie z kolorem. Rozpocznij od wylosowanej karty startowej. Gdy będzie to 8, kontynuuj układanie kart w kolejności 9, 10, J, Q, K, A, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Pozostałe stosy buduj według takiego samego schematu.

Pole gry stanowią cztery stosy robocze oraz stos rezerwowy na który składa się 13 kart. Na stosach roboczych karty układaj malejąco oraz naprzemiennie kolorami, w razie potrzeby na asa połóż króla. Między stosami roboczymi przenoś pojedyncze karty lub poprawnie ułożone sekwencje kart. Puste miejsce jest automatycznie uzupełniane kartą zwaną demonem. Po rozdaniu 13 demonów, puste miejsce możesz zapełnić dowolną kartą. Dodatkowe karty pobieraj ze stosu po lewej.

Tagi: , ,